1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava !

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan hadijeboutique.com sorumlu değildir.

hadijeboutique.com sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

hadijeboutique.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

hadijeboutique.com sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi karnavalboutique.com  kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. hadijeboutique.com bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

hadijeboutique.com  bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Özer Özgenç Özgenin Butiği  markası ve diğer markalar, www.hadijeboutique.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. karnavalboutique.com un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

hadijeboutique.com dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Popüler Ürünler

Uzun Saten Etek
Stok : Var
350,00 ₺
Neon Takasi Fermuarli T-shirt
Stok : Var
250,00 ₺
Pembe eşofman alti
Stok : Var
400,00 ₺
Yeşil Klasik Gömlek
Stok : Var
550,00 ₺ 350,00 ₺
Kırmızı Baklava Desenli Kazak
Stok : Var
500,00 ₺ 500,00 ₺
Pembe Şortlu Tulum
Stok : Tükendi
1.050,00 ₺ 800,00 ₺
Skinny Jean
Stok : Var
400,00 ₺
Ikili Deri Takim
Stok : Var
1.500,00 ₺ 1.000,00 ₺
Siyah Kollari Fileli Sweatshirt
Stok : Tükendi
400,00 ₺
Yukarı